راهنمای خرید آهن آلات

تیراهن هاش: راهنمای خرید تیرآهن هاش

راهنمای خرید تیرآهن هاش

راهنمای خرید تیرآهن هاش

از الزاماتی است که فعال حوزه ساختمان باید از آن آگاه باشد. تیرآهن هاش که محصولی فولادی پر مصرف در ساختمان سازی است اگر به درستی انتخاب نشود، امکان ایجاد ضررهای مالی و غیر مالی بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت.در این مقاله تصمیم داریم تا راهنمای خرید تیرآهن هاش را کامل  در اختیار شما بگذاریم تا در هنگام خرید راهنمای مناسبی برای شما باشیم.

راهنمای خرید تیرآهن هاش نکات قبل از خرید

تیرآهن هاش ، یکی از مهمترین مصالح مورد استفاده در ساختمان های بلند و پل های طولانی است ؛ به همین دلیل انتخاب درست این محصول نقش مهمی در موفقیت پروژه‌هایی از این قبیل بازی می‌کند. لازمه انتخاب درست این محصول راهنمای خرید تیرآهن هاش در سایت آهن آراکو است. در ادامه اطلاعات مناسب جهت راهنمایی شما برای خرید متناسب با نیازتان را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

تقسیم بندی تیرآهن هاش

یکی از روش‌های رایج برای دسته‌بندی انواع تیرآهن‌ هاش، دسته‌بندی بر اساس وزن است. به طور کلی تیرآهن بال پهن (هاش) از نظر وزن و ابعاد به ۳ دسته‌ زیر تقسیم می‌شوند که در جدول وزن هاش می توانید وزن استاندارد این محصولات را مشاهده کنید:

  • تیرآهن سبک HEA
  • تیرآهن سنگین HEB
  • تیرآهن فوق سنگین HEM

یک فاکتور بسیار مهم در خرید تیرآهن هاش

در هنگام خرید تیرآهن هاش، یکی از عوامل مهم در تصمیم‌گیری، ضخامت بال، جان و همچنین وزن است. طول تیرآهن بال پهن هاش ۱۲ متر است و ابعاد و وزن‌های مختلف این پروفیل طبق جدول اشتال محاسبه می‌شود.این موضوع درمورد تیرآهن نیز صادق است که شما می‌توانید در مقاله راهنمای خرید تیرآهن با آن بیشتر آشنا شوید.

برندهای موجود هاش در ایران

تیرآهن های بال پهن (IPB) وارداتی می‌باشند و از کشورهای ترکیه، اسپانیا و کره وارد می‌شوند که در حال حاضر  مدتی است که کارخانه فولاد مبارکه اصفهان نیز سایزهای ۱۴۰، ۱۶۰، ۱۸۰، ۲۰۰ و ۳۰۰  را در ۲ دسته سبک و سنگین طبق استاندارد DIN1025 تولید می‌نماید.

تیرآهن ذوب آهن اصفهان

راهنمای خرید تیرآهن هاش از آهن آراکو

تیرآهن هاش با برندهای مختلف و سایزهای متفاوت توسط آهن آلات آراکو عرضه می‌شود. نحوه مشاوره با آهن آراکو را در ادامه به شما توضیح خواهیم داد.

اطلاع از قیمت هاش

هم اکنون می‌توانید به جهت اطلاع از قیمت روز تیرآهن به سایت آهن آراکو مراجعه نمایید یا با تماس تلفنی با کارشناسان مربوطه از قیمت‌های روز بازار آهن آلات با خبر شوید.

دریافت مشاوره و پیش فاکتور از آهن آراکو

شما می‌توانید با تماس با کارشناسان ما جهت گرفتن مشاوره و ثبت سفارش اقدام کنید و پس از استعلام قیمت محصول توسط شما، کارشناسان فروش آهن آراکو، قیمت و مشخصات محصول، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش را در قالب پیش فاکتور به اطلاع شما می‌رسانند.

ویژگی‌های ظاهری هاش و چگونگی ارسال بار

تیرآهن‌های بال پهن به صورت شاخه‌ای ارسال می‌شوند و همچنین اطلاعاتی اعم از سال تولید، شرکت تولید کننده، استاندارد فولاد و HEAT number به صورت لیبل بر روی هر شاخه از هاش درج شده است همچنین خدمات ارسال بار توسط واحد ترابری و لجستیک آهن اراکو انجام میشود.

سوالات متداول

در ادامه راهنمای خرید تیرآهن هاش به منظور تکمیل اطلاعات شما در زمینه تیرآهن هاش، به تعدادی از سوالات متداول در زیمن این محصول پاسخ خواهیم داد.

۱- فرق تیرآهن سبک و سنگین (هاش) در چیست؟

تیرآهن بال پهن سنگین (HEB) نسبت به تیرآهن بال پهن سبک (HEA) ضخامت بیشتری را دارا است و همچنین ارتفاع بال و در نتیجه وزن تیرآهن HEB بیشتر از تیر آهن HEA است.

2- آلیاژ مورد استفاده در تولید هاش چیست؟

استاندارد فولاد استفاده شده در تیر آهن بال پهن هاش  DIN1025 و گرید آن st37 , st44 است.

3- آیا برای ثبت سفارش و خرید از آهن اراکو نیاز به مراجعه حضوری داریم؟

امکان مراجعه حضوری به آدرس شرکت وجود دارد.  شما می توانید برای خرید تیرآهن هاش مورد نظر خود قیمت را در جداول سایت مشاهده کنید و سپس ثبت سفارش خود را به صورت تلفنی  انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *