آهن آلات آراکو

araku other pattern

آهن آراکو فعالیت خود را در سال ۱۳۹۷ آغاز کرد. این مجموعه با تجربه بالا در زمینه خرید و فروش اهن الات و تولید صنایع فلزی، کیفیت محصول را الگوی کار خود قرار داده و از تولید کنندگان معتبر خریداری می کند. با خرید از مجموعه آهن آراکو کیفیت محصول خریداری شده را تضمین کرده و همچنین محصول را با قیمت رقابتی بازار تهیه می کنید.

تجربه خرید و فروش آهن آلات در بازار تهران، دارای مجموعه ای حرفه ای و تخصصی متشکل شده از کارشناسان خرید و فروش آهن‌آلات، مشاوران خرید، مهندسین و کاربران آموزش دیده و زبده آماده خرید و فروش انواع آهن‌آلات ساختمانی، صنعتی، راه سازی، سد سازی و …. به صورت صفر تا صد برای پروژه های شما.

اهن الات اراکو مجری فروش انواع مقاطع فولادی از جمله: تیرآهن، میلگرد، پروفیل، لوله های فلزی، ورق های برشی، رابیتس، انواع تسمه های فلزی، نبشی و ناودانی و میلگرد ساده در اندازه ها و سایز های مختلف از معتبر ترین شرکت های فولاد و آهن سازی کشور.

مناطق تحت پوشش

araku other pattern

آهن آراکو در منطقه جابان، دماوند، فیروزکوه، سربندان، وادان، آبسرد، آینه ورزان، خسروان، سیدآباد, مغانک, حصاربن, هویر, امین آباد, آماده خدمت رسانی به شما مشتری های عزیز میباشد.

AIG HOLDING

araku other pattern