درب ویلا باغ

درب ویلا باغ

درب ویلا باغ

درب ویلا باغ

درب ویلا باغ

درب ویلا باغ

درب ویلا باغ

درب ویلا باغ

درب ویلا باغ

طراحی و ساخت درب ویلایی

در مورد ساخت درب ویلا باید در نظر بگیریم که ویلا ها دارای تنوع بسیاری هستند از نظر ابعاد ویلا منطقه آب و هوایی سبک طراحی ویلا و قیمت و بودجه میباشند. قطعا طراحی و ساخت درب ویلایی هم باتوجه به این موارد باید در نظر گرفته شود و علاوه بر اینها باید خواست و نظر کارفرما هم در اولویت باشد.

معمولا ویلا ها چند درب دارند و در حداقل موارد ۳ درب دارند ،یک درب ورودی  پارکینگ خودرو ،یک درب وردی شخص و عابر و یک درب ورودی به ساختمان ویلا که هر کدمام میتواند شکل و جای خاص خود را ئاشته باشد بر اساس نقشه طراحی شده.

به عنوان مثال، مالک ویلا ممکن است در نظر داشته باشد که یک درب برای بالکن ویلا با ظاهر و ویژگی خاص طراحی و اجرا نماید که حالت باز شو آن نیز با توجه به ویژگی های بنا خاص باشد.

طراحی درب ویلا از نظر ظاهر بنا

هر ویلا شرایط خاص خود را دارد ممکن است ویلا مدرن یا کلاسیک باشد. همچنین متریال استفاده شده در آن میتواند دارای سنگ، آجر، سیمان، آهن و دارای انواع رنگ باشد یا ساده باشد.

ما با توجه به سبک و رنگ ویلا و همچنین سلیقه و خواست شما و یا طراح ساختمان شما به طراحی درب ویلایی و سپس اجرای آن اقدام می کنیم. شما میتوانید جهت تسریع و تسهیل در انتخاب ، به صد ها درب موجود در آلبوم درب های درب گستر مراجعه نمایید و ضمن آشنایی بیشتر با نمونه کارهای ما، گزینه مورد نظرتان را راحتتر پیدا کنید.

دسته بندی انواع درب

برای آنکه بتوانید در طراحی و ساخت درب فلزی بهترین عملکرد را داشته باشید باید بدانید جز کدام نوع است:

طراحی و ساخت سر درب ویلا

در بحث طراحی و ساخت درب ویلایی میرسیم به سردرب . سردرب هر ویلا میتواند در تعیین هویت و ظاهر ویلا نقش چشم گیری داشته باشد. همچنین به نحوی گویایی سلیقه و ذوق ساکنان آن نیز هست.

سردرب ویلا میتواند دارای تنوع خاص خود باشد و همجنین دارای انواع سبک طراحی و رنگ آمیزی باشد مانند درب ویلا .

مجموعه آهن آلات آراکو در مناطق جابان ، دماوند ، فیروزکوه ، سربندان ، وادان ، آبسرد ، آینه ورزان ، خسروان ، سیدآباد امکان طراحی و ساخت درب ویلای را دارد و شما با در اختیار داشتن لیستی کامل از طراحی های اماده میتوانید طرح درب ویلای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای دیدن گالری عکس های درب فلزی حیاط میتوانید وارد این لینک شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *