رابیتس دماوند
محصولقیمت (تومان)تاریخ
وزن: 400 گرم53,9001403/02/01
وزن: 1000 گرم38,5001403/02/01
وزن: 650 گرم55,0001403/02/01
وزن: 770 گرم58,3001403/02/01

قیمت روز رابیتس

ورق‌های رابیتسی که برای سقف مورد استفاده قرار می‌گیرند، باید انعطاف بیشتری داشته باشند؛ به‌همین‌دلیل، معمولا از ورق‌های باریک‌تر و سبک‌تر برای این کار استفاده می‌شود. رابیتس، بیشتر در سقف‌هایی که نیاز به گچ‌کاری دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ یعنی ابتدا رابیتس به میلگردهای سقف وصل می‌شود و سپس روی آن گچ‌کاری خواهد شد. با این روش، احتمال ایجاد ترک روی سقف کم‌تر خواهد شد؛ همچنین این محصول برای سقف‌های کاذب هم کاربرد دارد.

یکی از پر کاربردترین مقاطع در ساختمان سازی رابیتس ( expanded metal ) از همین رو قیمت روز رابیتس اهمیت زیادی دارد برای ساختمان ساز ها . از لحاظ ظاهری رابیتس یک ورق شبکه ای فلزی است که از طریق  پرسکاری و کشش بررویورق گالوانیزه با کتینگ بالا و ضخامت‌های ۰.۱۸ میلی‌متر تا ۰.۳۵ میلی‌متر تولید می‌گردد.طول رابیتس ها غالبا ۲۴۰ سانتی‌متر است و عرض آن معمولا ۶۰ سانتی‌متر می باشد و بسته‌های آن  پانزده عددی است، سایز رابیتس میتواند تغییر کند و در طول ۲۲۰ سانتی‌متر با عرض ۵۵ سانتی متر باشد.

رابیتس در برندهای مختلفی در بازار موجود است. اکثر برندهای تولیدکننده رابیتس ناشناخته هستند ولی در این میان برندهای دماوند مسعود، صادق، اصفهان و … به‌علت کیفیت بالا، در بازار آهن جایگاه ویژه‌ای یافته‌اند. اطلاع از قیمت روز رابیتس، برای مصرف‌کنندگان این محصول از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و روزانه توسط کارشناسان ما بروز می‌شود. قیمت روز رابیتس دیگر کارخانه های تولیدی نیز  در طول روز مورد استعلام و آپدیت واقع می‌گردد.

قیمت روز رابیتس دماوند

کابرد رابیتس

معمولا در سقف کاذب از رابیتس استفاده میشود. به علت مقاومت بالای فولاد گالوانیزه در دکوراسیون و کارهای تزیینی استفاه میشود تا ترکخوردگی در دیوار  را بپوشاند .

صنعت ساخت و ساز

برای انجام گچ کاری سقف

سیمان کاری نما

نگه داری ملات به منظور سنگ کاری

رابیتس  را بر اساس ستون، وزن و چشمه‌ دسته‌بندی می نمایند که این چشمه ها می توانند دایره ای ، مربعی یا لوزی باشند که البته  در بازار  چشمه های رابیتس شبیه به متوازی الاضلاع  هستند و دو زاویه تند و دو زاویه باز دارند.  تعداد ستون ها و اندازه ی چشمه های رابیتس در قیمت روز رابیتس موثر است.

رابیتس‌هایی که وزن آنها ۱۳۰۰ گرم است غالبا قیمت بیشتری دارند و آن هایی که ۳۵۰ گرمی هستند غالبا قیمت کمتری دارند شایان ذکر است که نوسانات قیمت ورق گالوانیزه  بر قیمت روز رابیتس تاثیر گذار است و چنانچه ورق گالوانیزه گرانتر باشد قیمت این محصول نیز گرانتر خواهد شد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت روز رابیتس

در کل قیمت روز رابیتس ، معمولا بر اساس  وزن، تعداد ستون، نوع رابیتس، سایز آن و … تعیین می‌شود. اما از جمله عوامل دیگری که نه تنها بر روی قیمت روز رابیتس بلکه بر روی نوسانات نرخ کل آهن‌آلات تاثیرگذار هستند، می‌توان به فاکتورهایی مانند نرخ ارز، نرخ در بازارجهانی، تورم و میزان تقاضا کالا در بازار اشاره کرد. پرفروش‌ترین وزن‌های رابیتس که تقاضای زیادی در بازار دارند می‌توان به این موارد اشاره کرد:

راویز یا رابیتز نام دیگر رابیتس است که در بازار با این نام هم شناخته میشود.

آهن آلات آراکو با سالها تجربه در زمینه فروش آهن آلات در منطقه دماوند فیروزکوه و جابان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است تا بهترین محصول به دستان شما برسد. برای استعلام قیمت روز رابیتس  همچنین میتوانید با کارشناسان ما در آهن آلات آراکو تماس بگیرید تا در مورد خرید رابیتس و قیمت روز رابیتس شما را راهنمایی کنیم. تیم کارشناسی آهن آلات آراکو تشکیل از نیروی کارآزموده در زمینه آهن آلات است و مشاوره رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.