توری حصاری دماوند
محصولقیمت (تومان)تاریخ
سایز: 2, ابعاد چشمه: 5.5x5.5تماس بگیرید1403/02/01
سایز: 2, ابعاد چشمه: 6.5x6.5تماس بگیرید1403/02/01
سایز: 2, ابعاد چشمه: 7.5x7.5تماس بگیرید1403/02/01
سایز: 3, ابعاد چشمه: 5.5x5.5تماس بگیرید1403/02/01
سایز: 3, ابعاد چشمه: 6.5x6.5تماس بگیرید1403/02/01
سایز: 3, ابعاد چشمه: 7.5x7.5تماس بگیرید1403/02/01
سایز: 4, ابعاد چشمه: 5.5x5.5تماس بگیرید1403/02/01
سایز: 4, ابعاد چشمه: 6.5x6.5تماس بگیرید1403/02/01
سایز: 4, ابعاد چشمه: 7.5x7.5تماس بگیرید1403/02/01
توری مرغی دماوند
محصولقیمت (تومان)تاریخ
سایز: 8.5تماس بگیرید1403/02/01
سایز: 7.5تماس بگیرید1403/02/01
سایز: 6.5تماس بگیرید1403/02/01
توری گابیون دماوند
محصولقیمت (تومان)تاریخ
سایز: 2تماس بگیرید1403/02/01
سایز: 2.5تماس بگیرید1403/02/01
سایز: 3تماس بگیرید1403/02/01

قیمت توری فلزی

در ادامه قیمت توری فلزی باید عرض کرد که توری فلزی، نوعی شبکه فولادی است که از بافته شدن سیم ها بر روی هم و کشش ورق فولادی به وجود می آید. سیم های مفتول به کار رفته در ساخت این توری‌ ها به دو صورت ساده و آجدار می‌ باشند. در واقع توری‌ فلزی به دو صورت ورقه ای (غیر انعطاف) و رولی تولید و در بازار عرضه می‌ شود.

اندازه چشمه ها و ضخامت سیم‌ های مفتول بسته به نوع کاربردی که دارند، متفاوت است. یکی از مهم ترین اهمیت این توری‌ ها مقاومت خوب آن در برابر سایش بوده که به مقدار کم و زیاد عنصر کربن در توری بستگی دارد.

انواع توری فلزی

توری فلزی و فنس انواع مختلفی دارند که براساس مواردی از جمله چگونگی تولید توری، ابعاد چشمه آن و سایز سیم مفتول مورد استفاده، تقسیم بندی می‌ شوند. این انواع شامل موارد زیر است که در ادامه به شرح و کاربرد هریک پرداخته می‌ شود:

 • توری گابیون
 • توری جوشی یا مش
 • توری پرسی
 • توری حصاری
 • توری مرغی
 • توری سرندی
 • توری فرنگی

قیمت روز توری گابیون

گابیون نوعی توری شش ضلعی است که از فولاد ضد زنگ و گالوانیزه ساخته می شود و برای جلوگیری از ریزش سنگ‌ ها در جاده‌ ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد. همچنین توری گابیون یا توری سنگی، نوعی قفس است که با موادی مانند سنگ، بتن، ماسه یا خاک پر شده و برای پایداری شیب و محافظت در برابر فرسایش در ساخت و ساز استفاده می شود. انواع مختلفی از توری گابیون ساخته می شود و در سازه های مختلف مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت روز توری گابیون دماوند

کاربرد توری گایبون

در ادامه قیمت روز توری باید عرض کرد که توری های گابیون بسته به نوع سازه کاربردهای گسترده ای دارند که برخی از آن ها شامل موارد زیر است:

 • ایجاد دیوارهای محافظ
 • مهار سنگ‌ها، مهار دیوارهای سنگی
 • سدسازی و جاده سازی

قیمت روز توری جوشی یا مش

توری جوشی (مش) نوعی توری فولادی است که برای ساخت آن‌ ها برخلاف توری های دیگر، از میلگرد و در برخی موارد از مفتول سیاه استفاده می‌ شود. ساخت این توری ها به طوری است که میلگردها به صورت عمودی و افقی بر روی یکدیگر قرار گرفته و در نهایت ساختاری مشبکی شکل به وجود می آورند. همچنین توری های جوشی به علت استحکام بالایی که دارند، انعطاف پذیری زیادی ندارند.

سایز میلگردهای مورد استفاده در این توری، به شرح زیر است:

میلگرد ساده در سایز ۶ و ۸
میلگرد آجدار در سایز ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴

این محصول استحکام زیادی دارد که باعث می شود انعطاف پذیری زیادی نداشته باشد. سپس به صورت نقطه ای مفتول های صنعتی ساده یا آجدار روی یکدیگر جوش داده و ورقه هایی با ابعاد و چشمه‌ های مختلف تولید می شود.

کاربرد توری جوشی

توری‌ های جوشی به علت تنوع بالایی که دارند، از کاربرد گسترده ای در صنایع و ساختمان سازی برخوردار هستند و برخی از آن ها شامل موارد زیر است:

 • مصارف ساختمانی و کف سازه
 • استفاده در داخل بتن در انواع پروژه های ساختمانی

قیمت روز توری پرسی

توری پرسی نوعی سیم مفتول است که تار و پودهای آن به طور عمودی و افقی در هم بافته شده و هیچ نوع جوشی در محل تقاطع آن ها صورت نمی‌ گیرد. همچنین چشمه های این توری ها به صورت مربع و مستطیلی شکل است. سایز سیم مفتول های مورد استفاده در توری پرسی ۲ تا ۶ میلی متر است که به صورت دنده شده در می آید، سپس توسط دستگاه در هم بافته می‌ شوند.

کاربرد توری پرسی

توری‌ های پرسی به علت مقاومت خوبی که در برابر خراش دارند، از کاربرد گسترده ای در صنعت و ساختمان سازی برخوردار هستند و برخی از آن ها شامل موارد زیر است:

 • استفاده در زمینه ساخت قفس حیوانات، مش بند و ساختمان سازی
 • استفاده به صورت شبکه جوشی در حفاظ بندی در و پنجره، فونداسیون کف

توری پرسی به علت استحکام، ارزانی و زیبایی به صورت ورق هایی داخل قالب های پروفیلی قرار گرفته و کاربردهای متفاوتی دارد.

قیمت روز توری حصاری

در گذشته، توری حصاری به علت مقاومت کم نمی توانست عملکرد بالایی داشته باشد و از آن به طور محدود استفاده می شد، اما امروزه استفاده از مفتول گالوانیزه در ساخت توری باعث شده که محصولاتی با مقاومت و دوام بالا تولید شود.

قیمت روز توری حصاری دماوند

در حال حاضر این محصول، از فولاد ضد زنگ یا گالوانیزه ساخته شده و طول عمر آن حدود ۵۰ سال است. در حقیقت، هر جنسی از فولاد برای ساخت توری حصاری بسته به نیاز انتخاب می‌شود تا علاوه بر تأمین امنیت، از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه باشد.

در ادامه قیمت روز توری باید عرض کرد که یک توری حصاری با کیفیت، به عنوان یک محافظ و دارای مقاومت طولانی، نصب آسان و امنیتی بالا ‌عمل می کند. ویژگی های خاص توری حصاری شامل:

 • سازگاری با شرایط آب و هوایی مختلف
 • ماندگاری و طول عمر زیاد

کاربرد توری حصاری

توری حصاری به علت مقاومت و امنیت بالا و نصب آسان، از کاربرد گسترده ای برخوردار می‌ باشد که به شرح زیر است:

 • استفاده به عنوان حفاظ بزرگراه ها، فرودگاه و ترمینال و مراکز نظامی
 • اجرای فنس و حصارکشی
 • قفس جهت حیوانات
 • استفاده در دیوارهای بتنی به عنوان آرماتور
 • نصب توری در سازه های در حال ساخت جهت جلوگیری از سقوط افراد و مصالح ساختمانی

قیمت روز توری مرغی

توری های مرغی با ضخامت ۰.۴ تا ۰.۷ میلی متر، به شکل سوراخ های ۶ ضلعی تولید می شوند که تقریبا شبیه توری فرنگی است. توری های مرغی تولید شده در ایران از کیفیت بالاتری نسبت به نمونه خارجی خود دارد، به همین علت قیمت آن بالاتر از خارجی است. تفاوت دیگر آن ها با هم این است که نوع ایرانی آن به روش گالوانیزه گرم و خارجی آن با فرآیند گالوانیزه سرد تولید می شود.

قیمت روز توری مرغی دماوند

کاربرد توری مرغی

از کاربردهای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاربرد توری مرغی در سقف
 • کاربرد توری مرغی در گچ کاری و دور ستون ها
 • کاربرد توری مرغی زیرسازی کاشی

قیمت روز توری سرندی

توری های سرندی برخلاف توری های فرنگی، مرغی و گابیون به صورت چشمه های لوزی شکل تولید شده و در جنس های آهنی، استیل، گالوانیزه، مسوار، فولاد و غیره در بازار موجود هستند. ابعاد چشمه های توری از ۱ تا ۱۰۰ میلی متر بسته به کاربردهای مورد نظر متغیر است.

کاربرد توری سرندی

در ادامه قیمت روز توری باید عرض کرد که توری سرندی با توجه به بافت و استحکامی که دارد، در موارد گوناگونی قابل استفاده است. از مهم‌ترین کاربردهای توری سرندی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده جهت مقاوم سازی دیوارهای مغازه ها
 • جهت حفاظ سازی در مناطق نظامی، پادگان ها و فرودگاه ها
 • جداسازی مزارع و زمین های کشاورزی
 • ساخت فنس ها و قفس ها
 • سرند شن و ماسه معادن، ساختمان ها و کارخانجات

قیمت روز توری فرنگی

توری فرنگی مانند توری مرغی در کشورمان بیشتر به صورت گالوانیزه گرم تولید می شود، اما نوع چینی آن معمولا به صورت گالوانیزه سرد به وجود می آیند. در واقع توری های فرنگی از خانواده توری های مرغی و گابیون هستند و تقریبا ویژگی ها و کاربردهای یکسانی دارند و تنها تفاوت آن ها با یکدیگر قطر آن است که اندازه آن بین تورهای مرغی و توری گابیون می باشد.

تفاوت انواع فولادهای استفاده شده در توری

در مناطق دارای آب و هوای مرطوب، خشک، گرم و سرد از توری هایی که از فولاد گالوانیزه ساخته شده اند، استفاده می شود. این توری ها به دلیل خصوصیاتی همچون جلوه زیبایی، ضد زنگ بودن و دچار فرسایش نشدن برای همه نوع آب و هوایی مناسب می باشند. لازم به ذکر است که عمر مفید این توری تقریبا ۴۰ سال می باشد.

این برتری ها باعث شده که نرخ توری های تولید شده از فولاد گالوانیزه نسبت به توری های تولید شده از فولاد سیاه بیشتر باشد. اگر علاوه بر شرایط آب و هوایی، زیبایی کار نیز اهمیت داشته باشد، از ورق گالوانیزه با رویه pvc استفاده می‌شود.

به طور خاص، توری های فلزی ساخته شده با فولاد گالوانیزه جهت زیباسازی پارک ها، ویلاها و غیره، می توان استفاده کرد. برای خرید این نوع از توری‌ ها، معمولا علاوه بر جنس توری به سایز چشمه توری نیز باید توجه کرد زیرا برحسب سانتی‌متر بیان می‌شود.

حفاظت و ایجاد امنیت در محل زندگی و کار، دغدغه ای است که همیشه مورد توجه بوده و از گذشته تاکنون ابزارها و امکانات بسیاری توسط انسان ها برای حفظ امنیت و برطرف کردن این مشکل ساخته شده است. یکی از این ابزارها، توری فلزی است که انواع مختلفی دارد.

برای ساخت توری از سیم مفتول استفاده می شود که هر یک از انواع آن‌ ها بر اساس مواردی چون سایز سیم مفتول، نحوه تولید توری و ابعاد چشمه آن مشخص می‌ شوند.

آهن آلات آراکو با سالها تجربه در زمینه فروش آهن آلات در منطقه دماوند فیروزکوه و جابان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است تا بهترین محصول به دستان شما برسد. برای استعلام قیمت روز مش همچنین میتوانید با کارشناسان ما در آهن آلات آراکو تماس بگیرید تا در مورد خرید توری و قیمت روز توری شما را راهنمایی کنیم. تیم کارشناسی آهن آلات آراکو تشکیل از نیروی کارآزموده در زمینه آهن آلات است و مشاوره رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.