سپری شکفته
محصولقیمت (تومان)تاریخ
ضخامت: 4, ابعاد: 40x40تماس بگیرید1403/02/01
ضخامت: 4, ابعاد: 50x50تماس بگیرید1403/02/01
ضخامت: 5, ابعاد: 40x40تماس بگیرید1403/02/01
ضخامت: 5, ابعاد: 50x50تماس بگیرید1403/02/01
سپری نیکان
محصولقیمت (تومان)تاریخ
ضخامت: 4, ابعاد: 40x4031,8001403/02/01
ضخامت: 4, ابعاد: 50x5031,8001403/02/01
ضخامت: 5, ابعاد: 40x4031,8001403/02/01
ضخامت: 5, ابعاد: 50x5031,8001403/02/01

قیمت روز سپری

یکی از پرکاربردترین انواع مقاطع در صنعت ساختمان سازی سپری است.در این مطلب میخواهیم درمورد قیمت روز سپری و انواع سپری صحبت کنیم.

سپری از بال و جان باریک و بلند ساخته می‌شود و به دلیل شکل ظاهری آن که شبیه به حرف T است به پروفیل T نیز معروف است. این محصول صنعتی و ساختمانی به دو صورت فابریک و پرسی تولید می‌شود؛ حتی در بعضی موارد تیرآهن را از وسط به صورت طولی برش می‌دهند و بدین صورت سپری را تولید می‌کنند.

سپری فابریک

سپری فابریک، پروفیلی T شکل است که پس از طی مراحل نورد به شکل سپری در می‌آید. ابعاد این پروفیل، دارای عرض و ضخامت بال و جان و همچنین وزن محصول تولید شده، بر طبق استاندارد آلمان یا همان جدول اشتال است. البته خود پروفیل‌ها هم انواع مختلفی دارند که قیمت روز پروفیل در بازار بر اساس نوع آن مشخص می گردد.

سپری نوردی

سپری نوردی، پروفیلی با شکل هندسی است و تفاوتش با سپری‌های آهنی فابریک، در وزن کمتر است و در نتیجه مقاومت کمتری نیز دارد و در مواردی استفاده می‌شود که ابعاد اولویت و اهمیت بیشتری داشته باشد.

معمولا ضخامت سپری ها بین ۰٫۹ تا ۲٫۵ میلیمتر است که ضخامت ۲ میلیمتر بیشترین استفاده را دارد. از این مقطع  که سازه‌ای مستحکم از واحدهای مثلثی شکل می باشد که از متصل شدن اجزای باریک و بلند تولید می شود، استفاده می کنند.

کارخانه های تولیدی سپری

  • قیمت روز سپری دماوند
  • قیمت روز سپری نیکان
  • قیمت روز سپری شکفته

انواع کاربرد سپری

سپری امروزه مورد توجه صنعت گران و ساختمان سازها قرار رفته است که کاربردهای آن در اطرافمان نمایان است.قیمت روز سپری از اهمیت باالایی برای صنعت گران و ساختمان سازان برای خرید و فروش سپری برخوردار است.در ادامه نمونه‌هایی از استفاده‌ آن را بررسی خواهیم کرد.

برای اتصال پل‌ها به ستون‌ها . ستون و خرپا  . برای ساخت انواع در و پنجره . برای استحکام در اسکلت گلخانه‌ها . در سقف‌های شیشه‌ای و ساخت سازه‌های فلزی .به عنوان قطعه در سقف‌های کاذب . نماکاری خشک یا خشکه چینی . به عنوان مهارکننده در ساختمان‌ها . صنعت سدسازی . در گاردریل‌ها (کنار اتوبان، کنار پل و..) ، سقف‌های نورگذر ، برپایی زیرسازی‌های فلزی ، کلاف‌بندی دیوارهای بنایی (وال پست) و… از کاربردهای متعدد سپری هستند.

انواع استاندارد تولید سپری

سپری با شیوه متفاوتی تولید میشود از جمله آن نورد گرم است، که دارای استانداردهای زیر است:

  • DIN EN 10055
  • DIN59051
  • DIN1022

ضخامت و طول سپری

ضخامت سپری در بازار دماوند شامل سایز 0.9 تا 2.5 میلیمتر است، اما سپری با ضخامت 2 میلیمتر فروش بیشتری دارد. طول سپری های تولیدی در دو سایز 6 و 12 متری برش می خورد و به دو شکل لبه تیز و لبه گرد عرضه می شود.

قیمت روز سپری در دماوند

قیمت سپری فولادی در دماوند وابسته به عوامل مختلفی است که از جمله میتوان به نرخ دلار ، میزان عرضه و تقاضا در بازار داخلی و بازار خارجی ، مواد اولیه و برند کارخانه تولیدکننده است. در ایران تولیدکنندگان بسیاری در زمینه تولید و فروش سپری فولادی فعالیت دارند.

قیمت روز سپری در فیروزکوه

قیمت سپری آهنی در فیروزکوه با توجه به فاصله از بازار بزرگ آهن آلات تهران ممکن است قیمت بالاتری داشته باشد آن هم به خاطره هزینه حمل و نقل به فیروزکوه است.آهن آلات آراکو قیمت سپری فولادی را در منطقه فیروزکوه داخل سایت روزانه آپدیت میکند.

خرید سپری در جابان

خرید سپری آهنی در جابان به عوامل زیادی بستگی دارد برای مثال به کارخانه تولید کننده سپری فولادی بستگی دارد.کارخانه های مختلف تولید کننده سپری در ایران قیمتهای متفاوتی نسبت به هم دارند که بای استعلام میتواند با کارشناسان آهن آلات آراکو در تماس باشید.

در آخر عوامل متعددی از جمله قیمت سنگ آهن، طلا و دلار و میزان عرضه و تقاضا بر قیمت روز سپری موثر است.

همچنین برای استعلام قیمت روز نبشی میتوانید وارد این لینک شوید و همچنین با آهن آلات آراکو در تماس باشید.

مجموعه آهن آلات آراکو با سالها تجربه در زمینه فروش آهن آلات در منطقه دماوند، فیروزکوه و جابان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است تا بهترین محصول به دستان شما برسد. برای استعلام قیمت روز سپری همچنین میتوانید با کارشناسان ما در اهن الات اراکو تماس بگیرید تا در مورد خرید سپری شما را راهنمایی کنیم. تیم کارشناسی آهن آلات آراکو تشکیل از نیروی کارآزموده در زمینه آهن آلات است و مشاوره رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

آهن آلات آراکو سپری را در کدام منطقه ارسال دارد؟

مناطق تحت پوشش برای استعلام قیمت خرید و فروش سپری در جابان ، دماوند ، فیروزکوه ، سربندان ، وادان ، آبسرد ، آینه ورزان ، خسروان ، سیدآباد میباشد.

قیمت سپری، چگونه و برچه اساس محاسبه میشود؟

قیمت سپری را بر اساس سایز و وزن و نرخ مواد اولیه و شرایط بازار تعیین می کنند.

خرید سپری از آهن آلات آراکو به چه صورت است؟

مشتریان گرامی می توانند پس از انتخاب سپری مورد نیاز خود، با کارشناسان ما در آهن آلات آراکو تماس حاصل نموده و در خصوص خرید سپری و دریافت پیش فاکتور، مشاوره رایگان دریافت نمایند و پس از آن اقدام به خرید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *