کارخانه های تولید فولاد

ناب تبریز | معرفی کارخانه فولاد ناب تبریز

کارخانه فولاد ناب تبریز

کارخانه فولاد ناب تبریز

کارخانه فولاد ناب تبریز از بزرگان برتر صنعت فولاد ایران و تولیدکننده نام آور در عرصه پروفیل‌ های ساختمانی و صنعتی مانند نبشی، ناودانی و تیرآهن است که بخش عمده‌ای از نیاز بازار فولاد را تامین می‌کند. نبشی‌های فولادی از مهم‌ترین محصولات فولاد ناب تبریز می باشد که کاربرد زیادی در ساختمان سازی و ماشین‌سازی دارد و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید و عرضه می‌شود.

کارخانه فولاد ناب تبریز در سال 1382 به ثبت رسید و در 35 کیلومتری جاده آذر شهر واقع در شهرک صنعتی شهید سلیمی تبریز تاسیس شده است. در سال ۱۳۸۴ این شرکت اولین تولیدات خود را  به بازار عرضه نمود و با اجرای طرح‌های توسعه در سال ۱۳۸۹  خطوط تولید را گسترش داد. این کارخانه به برند نبشی در سطح کشور هم معروف است زیرا دارای تنوع بالای محصول با رعایت استانداردهای ملی و جهانی است میباشد.

کارخانه فولاد ناب تبریز 1

ویژگی‌های کارخانه فولاد ناب تبریز

  • تولید محصولات براساس استانداردهای ملی جهانی(استاندارد روسی GOST)
  • بهره‌مندی از نیروی انسانی متخصص و کاربلد
  • سفارش سازی انواع مقاطع مطابق با نیاز مشتری
  • بهره‌گیری از مدرن ترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های تولید در محصولات
  • توسعه و ارائه محصولات از نظر کیفیت و تنوع زیاد

محصولات کارخانه فولاد ناب تبریز

محصولات کارخانه فولاد ناب تبریز مطابق با استاندارد ملی ایران و استاندارد روسی GOST تولید می‌شوند. شرکت فولاد ناب تبریز محصولات خود را با بهره‌ گیری از به روز ترین تکنولوژی دنیا تولید و به بازار آهن عرضه میکند. تولید کارخانه ناب تبریز دارای کیفیت بسیار بالایی است چونکه برای ساخت آن‌ها از مواد اولیه مرغوب استفاده می‌شود.

در صنایع مختلفی مانند صنایع ساخت و ساز، نفت و گاز، خطوط انتقال نیرو و غیره … محصولات این شرکت کاربرد دارد. از عوامل عمده موفقیت فولاد ناب تبریز میتوان به کیفیت بالا، تنوع محصولات و رعایت استانداردهای ملی و جهانی در بازارهای داخلی و خارجی اشاره کرد. ۲۲درصد صادرات مقاطع پروفیلی کشور به این کارخانه اختصاص دارد و در زمینه نورد جزء برترین شرکت ها در حوزه صادرات می باشد.

نبشی فولاد ناب تبریز

نبشی فولاد ناب تبریز با بال مساوی بوده که برای مصرف در صنایع ساخت و ساز و غیره… تحت استاندارد تولید می‌شود. شرکت فولاد ناب تبریز از پیشگامان و بزرگان تولیدکننده نبشی بال مساوی در ایران است. نبشی ناب تبریز در سایزهای ۳۰ تا ۱۰۰ میلیمتر و با استاندارد ملی شماره 1-13968، استاندارد روسی 8510 و استاندارد اروپایی 1-10056 تولید و به بازار عرضه می‌شود. از نکات مهم این شرکت این است که امکان تولید بر اساس نظر مشتری در سایزهای مختلف توسط کارخانه فراهم شده است. برای استعلام قیمت نبشی میتوانید به سایت آهن آلات آراکو سر بزنید.

کارخانه فولاد ناب تبریز 2

ناودانی فولاد ناب تبریز

ناودانی فولاد ناب تبریز در انواع بال شیب‌دار سبک و سنگین و در سایز، کیفیت‌ و تنوع بالا ساخته می‌شود. در تولید ناودانی ناب تبریز استاندارد ملی ایران شماره‌ ۴۴۷۷-۱ مدنظر قرار می‌گیرد و همچنین برای تولید ناودانی‌های سنگین از استاندارد اروپایی DIN EN 1026-1:2009 و تولید ناودانی‌های سبک از استاندارد روسی GOST 8240:1997 پیروی و به بازار آهن عرضه میشود.

تیرآهن فولاد ناب تبریز

تیرآهن فولاد ناب تبریز در انواع سبک و نیمه سبک و با کیفیت و سایزهای مختلف به تولید می‌رسد که به عنوان مشهورترین و قابل اعتمادترین تأمین کننده برای متقاضیان تیرآهن در بازار آهن شناخته شده است. مشخصات تیرآهن فولاد ناب تبریز عبارتنداز: تیرآهن 14 بلند، تیرآهن 14 کوتاه، تیرآهن 16 بلند، تیرآهن 16 کوتاه، تیرآهن 18 بلند.

این شرکت تیرآهن را با استانداردهای ISIRI 16348 ،ISIRI 1791 ،GOST 8510:1986 و DIN EN 10056-1 تولید و عرضه بازار میکنند.

تجهیزات خط تولید فولاد ناب تبریز

تجهیزاتی که در خط تولید فولاد ناب تبریز موجود میباشد عبارتنداز:

  • کوره‌های پیشگرم با ظرفیت بالا
  • استندهای نورد سرد و گرم
  • فضاهای خنک‌کننده
  • ماشین‌های صاف‌کن و غلتکی
  • قسمت بسته‌بندی به صورت اتوماتیک

کارخانه فولاد ناب تبریز 3

قیمت محصولات کارخانه فولاد ناب تبریز

تقریبا قیمت کلیه محصولات فولاد ناب تبریز با در نظر گرفتن شاخص بازار آهن و فولاد کشور وهمینطور براساس قیمت‌های جهانی توسط کارخانه محاسبه و بعد اعلام می‌شود. به همین خاطر هر عاملی مانند: نرخ ارز، تعرفات کمرگی، تورم داخلی، قیمت‌های جهانی باعث تغییر نوسانات بازارآهن شود بلافاصله بر قیمت محصولات شرکت ناب تبریز اثر می‌گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *